Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Brzozów - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

40 500 zł2 340 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

Do wynajęcia hala magazynowa Siedlce Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 2340 m , zlokalizowaną w dogodnym miejscu przy ul. Terespolskiej w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany

Łyszkowice(Brzozów + 18 km)

165 570 zł12 265 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Posiadqmy do wynajęcia magazyny o powierzchniach do 12.260 m2 okolice Łowicza województwo łódzkie przy autostradzie A2. Zwolnienie podatkowe dla najemcy! wynajem bezpośredni - od właściciela! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki(Brzozów + 21 km)

40 000 zł4 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz magazyn w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) o powierzchni 4 000 m2, możliwy short term (najem krótkookresowy), ale również najem długookresowy (long term).

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kutno

Łęczycka,Kutno(Brzozów + 25 km)

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1000m2 w Kutnie. Obiekt znajduję się w Kutnie w bliskiej odległości Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Stryków

Stryków(Brzozów + 19 km)

10 317 €3 224 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia od zaraz o powierzchni 3 224 mkw. Proponowana powierzchnia w obiekcie A klasowym z dostępną powierzchnią biurowo-socjalną. Możliwe elastyczne umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Markiewicza

Łężany(Brzozów + 14 km)

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na wynajem magazyn o powierzchni 35 m 2 , zlokalizowany w miejscowości Łężany, gmina Miejsce Piastowe. Opis nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pakoszówka

Pakoszówka(Brzozów + 9 km)

15 500 zł960 m² 16,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do wynajęcia nowa hala magazynowa o powierzchni 960 m2. Posadzka bezpyłowa. Cztery bramy z poziomu zero z każdej strony budynku. Bramy o wysokości 4,3 m, szerokość 4 m. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubianków

Lubianków(Brzozów + 18 km)

27 000 zł1 500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa 1500 m2 + przynależne do niej 150m2 powierzchni biurowej + około 100m2 powierzchni socjalnej Budynek położony jest zgodnie z planem zagospodarowania na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Gubin

Gubin(Brzozów + 13 km)

32 400 €12 000 m² 2,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 12 000 m2 w Gubinie w województwie lubuskim, na prawym brzegu Nysy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Krosno

Krosno(Brzozów + 17 km)

4 480 zł320 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia halę produkcyjno-usługowo-magazynową o powierzchni 320 m 2 , usytuowaną na parterze. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzozów

Brzozów,podkarpackie

100 zł400 m² 0,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Witam Przedmiotem ogłoszenia jest budynek handlowo-usługowy składający się z sali o pow. 190 mkw wraz z zapleczem socjalnym toaletami dla gości i kuchnią o pow. 60 mkw, drugą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij