Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Brzozów - Oferty wynajmu domów na Podkarpaciu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany, ul. Chabrowa

Dybów,Kutno(Brzozów + 25 km)

9 000 zł240 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Wynajmę dom 240 mkw. na działce 570 mkw. przy ul. Chabrowej 34. 6 pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka. Centralne ogrzewanie gazowe z gazociągu miejskiego. Kanalizacja miejska. Obok posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Radonie(Brzozów + 45 km)

7 200 zł267 m² 26,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Przestronny dom na wynajem | 267 m | Duża działka | Garaż | Taras | Zadbany ogród Do wynajęcia komfortowy i przestronny dom o powierzchni 267 m, położony na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Smardzewice

Smardzewice(Brzozów + 24 km)

1 600 zł28,55 m² 56,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:332 m²

Mały domek do wynajęcia. Idealny dla Singla bądź Pary. Smardzewice to wieś położona w województwie łódzkim nad rzeką Pilicą - 7 km od Centrum Tomaszowa Mazowieckiego. We wsi znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Słocina,Rzeszów(Brzozów + 37 km)

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Stobierna

Stobierna(Brzozów + 48 km)

5 500 zł170 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Komfortowy dom położony w doskonałej lokalizacji - Stobierna niedaleko Rzeszowa Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość - dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Rzeszów(Brzozów + 37 km)

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom na wynajem | 5 pokoi | 2 łazienki | wysoki standard Biuro Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z niezależnym wejściem, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Aleksandrów Łódzki

Centrum,Aleksandrów Łódzki(Brzozów + 36 km)

1 500 zł46,23 m² 32,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 46,23 mkw. Czynsz najmu 1.500 zł.brutto, kaucja zabezpieczająca 3.000 zł. opłaty dodatkowe: e.e. gaz, śmieci, wywóz nieczystości, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolny od zaraz Czekaj

Czekaj(Brzozów + 30 km)

9 500 zł200 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wynajmę dom 200m2 w miejscowości Czekaj gmina Mszczonów Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji 3km Parku Wodnego Suntago w miejscowości Wręcza. Budynek jest idealny pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pabianice

Pabianice(Brzozów + 50 km)

6 500 zł210 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

DO wynajęcia W pabianicach- przestronny dom idealny dla firmy chcącej prowadzić W tym miejscu działalność gospodarczą / przychodnie lekarską / kancelarię itp. Do wynajęcia dom piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Krosno

Turaszówka,Krosno(Brzozów + 17 km)

6 200 zł100 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na wynajem w Krośnie o powierzchni użytkowej 100 m 2 położony w bardzo spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Brzozów

Brzozów,lubuskie

350 zł80 m² 4,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Domek wolnostojacy z wielkim ogrodem. Dwu poziomowy. Parter pelne umeblowanie, poddasze brak mebli. Budynki gospodarcze polozone w sadzie kolo domu.Woda podlaczona wlasna studnia jak i wodociog.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Brzozów

Brzozów,lubuskie

500 zł120 m² 4,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomośc jest do wynajmu na killka lat,dla użytkowników odpowiedzialnych i pracujących.Dzieci i zwierzęta mile widziane.Reszta do omówienia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij