Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Brzozów - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Apartament z kominkiem Siedlce

Siedlce(Brzozów + 12 km)

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m . Znajduje się na 2. piętrze w apartamentowcu z windą. Salon z kominkiem oraz w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i po remoncie mieszkanie w centrum miasta Siedlce przy ul. Łukasińskiego 1. Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu - jasne podłogi, funkcjonalne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie przy ulicy Oporowskiej 9, blisko centrum Kutna. Umeblowane i wyposażone. 68 mkw., II piętro, 4 pokoje, kuchnia, hall, łazienka, balkon, piwnica. Duży parking przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Tomaszów Mazowiecki(Brzozów + 21 km)

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty lokalizacji mieszkania: przedszkole szkoła podstawowa II lo sklepy spożywcze piekarnia ryneczek bar przychodnia lekarska przystanek mzk arena lodowa przystań Prezentujemy bardzo nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54,42 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem Siedlce, ul. Piotrowskiego Szukasz komfortowego miejsca do życia w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: idealne położenie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Kutnie przy ul. Bukowej 16. Parter, 43 mkw., salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, taras z ogródkiem 100 mkw. i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym przy ul. Bukowej 8 w Kutnie. Powierzchnia mieszkania 54 mkw. II piętro, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 51m 2 w Krośnie przy ul. Lelewela (osiedle Guzikówka). Układ pomieszczeń: 2 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 209 zł50,41 m² 23,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie O wynajmie lokalu mieszkalnego nr 1 W miejscowości kutno przy ul. Kardynała stefana wyszyńskiego 1 tryb postępowania: negocjacje cenowe Wynajmujący: poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł48,50 m² 29,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie do wynajęcia w Sanoku o powierzchni 48,5m , usytuowane na 3 piętrze. Idealne dla osób poszukujących komfortu i wygody. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzozów

Horybek,Brzozów

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy i bardzo nowoczesny apartament, znajdującą się w budynku wielorodzinnym w Brzozowie, przy ulicy Chopina. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzozów

Horybek,Brzozów

2 000 zł51 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny apartament dostępny od 15 marzec 2026 Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie znajdujące się na I piętrze w nowym, wielorodzinnym budynku w Brzozowie, przy ul.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij